تاریخچه الکتروپیک

درسال ۱۳۶۴ در کارگاهی ده متری واقع در خیابان پیروزی تهران تولید اولین گوشی صوتی با نام (کلون) آغاز گردید. پس از گذشت دو سال با گسترش تولیدات این کارگاه کوچک کارخانه ای با نام کلون الکترونیک تأسیس (که بعداً به نام الکتروپیک تغییر یافت) گردید؛ که سالانه ۲۰۰۰عدد گوشی و پنل صوتی تولید می نمود. در حال حاضر شرکت الکتروپیک (سهامی خاص) دارای کارخانه ای به مساحت 12000مترمربع در منطقه صنعتی شرق تهران می باشد. خطوط تولید این شرکت شامل خط تولید انواع گوشی های صوتی و تصویری، پنل های دم دری، قفل زنجیری، منبع تغذیه و سایر محصولات جانبی می باشد. همچنین این شرکت در اوایل سال ۸۹ اقدام به راه اندازی خطوط جک کنترلی پارکینگ، سنسورهای روشنایی و قفل برقی با نام یوتاب نموده است. خانواده الکتروپیک که تعداد آن بالغ بر ۴۸۰نفر میباشد؛در مدیریت های مالی و اقتصادی، بازاریابی و فروش، تامین، اداری و منابع انسانی، تولید و پژوهش سیستم بهره وری فعالیت می نمایند.
شرکت الکتروپیک با افتخار به گذشته، اطمینان به حال و امید به آینده و تکیه بر سرمایه ارزشمند نیروی انسانی خود و به منظور افزايش رضايت مشتریان و ذی نفعان، اقدام به استقرار سیستم های مدیریتی بر اساس استانداردهای بین المللی 9001:2008 &ISO 14001:2004 & OHSAS 18001:2007 ISOدر دامنه کاری، طراحی، تولید و ارائه خدمات پس از فروش صنعت الکترونیک و امنیت ساختمان نموده است و قصد دارد در آینده ای نزدیک با تنوع در محصولات و تمایز در ارائه خدمات، سهم بیشتری در بازارهای داخلی و خارجی کسب نماید.

درباره ما

فروشگاه کیاالکتریک در سال ۱۳۵۹ و مصادف با آغازین روزهای جنگ تحمیلی، فعالیت خود را در زمینه ارائه و عرضه محصولات الکتریکی و روشنایی، در مغازه‌ای ۳۵ متری واقع در خیابان لاله‌زار انتهای کوچه تئاتر دهقان و با مدیریت سید عبدالله تلفونچی شروع کرده و تا پایان جنگ تحمیلی بخشی از اقلام مصرفی و سایر اقلام مورد نیاز مردم و خانوادهای جنگ زده را تامین و ارسال نمود. پس از برقراری آرامش، این فروشگاه تمرکز خود را در عرضه محصولات یاد شده به مردم ایران زمین ادامه و توسعه داده و طی سالیان متمادی همچنان محصولات کارخانه الکتروپیک را به صورت عمده و بی واسطه به دست مصرف کنندگان رسانیده است.
در سال ۱۳۷۲ فروشگاه کیاالکتریک اقدام به تاسیس فروشگاه جدیدی در همان کوچه تئاتر دهقان و این بار در پاساژ بزرگ ۱۱۰ با عاملیت آقای سید عبدالله تلفونچی کرده و علاوه‌ بر واردات محصولات الکتریکی و روشنایی به کشور و عرضه آن به ایرانیان گرامی، کماکان محصولات کارخانه الکتروپیک به عنوان سمبل و نگینی بر انگشتری محصولات فروشگاه به مشتریان عزیز عرضه می گردید .
در سال ۱۳۹۳ طی جلسه‌ایی که با جناب آقای مهندس امیرحسین منصوری مدیر فروش کارخانه الکتروپیک و نماینده فروش محصولات الکتروپیک برگزار گردید مقرر شد فروشگاه دوم به عنوان شعبه انحصاری، محصولات کدینگ الکتروپیک تولید ملی را بی واسطه و بطور مستقیم در اختیار ایرانیان گرامی قرار داده و با حمایت از کالای ایرانی و محصول ایرانی با افتخار خدمت رسانی به مشتریان عزیز الکتروپیک را تا کنون داشته است.
اکنون و با استفاده از تجارب و بهره گیری از دانش و تخصص سالیان متمادی، این مجموعه نیاز شدید مشتریان را به ایجاد فروشگاه اینترنتی بر پایه رضایتمندی هر چه بیشتر از محصولات الکتروپیک دریافته و محصولات خود را از این طریق نیز در دسترس عموم مشتریان گرانقدر قرار داده است.
سعی و تلاش ما بر آن است تا انشاالله بتوانیم همچنان در آستانه چهل سالگی نام کیاالکتریک را نیکو و در خور شان منزلت مشتریان محترم الکتروپیک محفوظ بداریم.
امیدواریم که در شان و منزلت شما خوبان باشیم

با احترام سید عبدالله تلفونچی

سخن مدیر عامل الکتروپیک

با رويش هر جوانه در بهار، جلوه اي از جمال خداوند متجلي مي شود، پرتوئی دلربا و چهره‏ای زیبا از آفرینش كه غنچه ‏لبخند بر لبان افراد می نشاند و عـید نوروز فرصتی است برای اصلاح و زمینه ای برای تحـول و نو شدن، نو شدن باورها، نگرش ها، اندیشه ها و رفتارها. با عرض تبریک و شادباش بمناسبت فرارسیدن نوروز ، بدینوسیله از تلاش، همدلی و همراهی یکایک شما همکاران ارجمند، مدیران، روئسا، مهندسین و کلیه کارکنان شریف و زحمتکش، نمایندگان و پیمانکاران محترم شرکت الکتروپیک صمیمانه تشکر و قدردانی نموده و از درگاه خداوند متعال سالی سرشار از سلامتی، موفقیت، بهروزی و شادمانی برای همه شما عزیزان و خانواده محترمتان آرزومندیم. خدای سبحان را شاکریم که در سایه الطاف و عنایات بیکرانش، علیرغم وجود فراز و نشیب های فراوان،با لطف، همت و همکاری شما خوبان توانستیم در سالی که گذشت قدم هایی موثر و موفق در صنعت تولید برداریم. امید است با آغاز سال جدید و سرلوحه قراردادن برنامه ها و تکیه برتلاش و ارتقاء سطح بهره وری، شاهد موفقیت های روزافزون مجموعه پرافتخار الکتروپیک باشیم و همواره در مسیر یکی از رئوس اصلی خط مشی خود که ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات شرکت می باشد گام برداریم زیرا باورمان این است که ما تولید می کنیم و دیگران استفاده، دیگران تولید می نمایند و ما بهره برداری، پس همگی در مفهوم به نوعی مشتری یکدیگریم، لذا باید محصول و خدمتی با کیفیت در شان یک انسان گرانبها به هم نوع خود ارائه نماییم. در آستانه ورود به سال جدید از همه شما عزیزان تقاضا داریم با ارتقاء سطح تعلق و تعالی سازمانی و روحیه مشارکت جویی در اجرای برنامه های پیش رو ، همدل و همگام و با تلاشی مضاعف در جهت پیشرفت الکتروپیک گام برداشته تا با استعانت از درگاه خداوند متعال شاهد بالندگی و موفقیت روزافزون در این شرکت باشیم.

مدیرعامل الکتروپیک مهرداد منصورگرکانی