شرکت الکتروپیک کیا به‌عنوان برترین برند در زمینه تولید پنل و گوشی تصویری در ایران شناخته‌شده است. این مجموعه همواره با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی و با رعایت استانداردهای روز دنیا، بهترین و باکیفیت‌ترین نوع محصولات را طراحی و عرضه می‌کند. علاوه بر این تمامی محصولات این مجموعه دارای گارانتی 36 ماهه هستند و شما می‌توانید با خیال آسوده از کیفیت، گوشی صوتی  و پنل صوتی  موردنظر خود را تهیه کنید. تمامی محصولات این مجموعه دارای استاندارد های لازم هستند و به گونه ای طراحی‌شده‌اند که نصب و تعمیر آن‌ها در کمترین زمان صورت می‌گیرد. با توجه به این موضوع شما می‌توانید خود به‌تنهایی، انواع پنل و گوشی را نصب نمایید. علاوه بر این تنظیمات داخلی این دستگاه ها به صورتی است که هر شخصی بتواند به آسانی صدا و تصویر گوشی را تنظیم کند. این ویژگی باعث افزایش محبوبیت محصولات الکتروپیک در سراسر ایران شده، به گونه ای که افراد این برند ایرانی را به تمامی محصولات مشابه در برندهای خارجی ترجیح می‌دهند.

مجموعه الکتروپیک با کسب بالاترین نمرات ممیزی در سال 1398 در حوزه مونتاژ برد و SMD توانسته کیفیت محصولات و خدمات خود را به همگان ثابت کند. این مجموعه همواره در طول سال‌ها خدمت با بهره‌مندی از کارشناسان حرفه‌ای و مجرب، کلیه محصولات اعم از پنل ها و گوشی ‌های تصویری را در بالاترین سطح کیفیت و استاندارد طراحی و عرضه کرده است. رضایت مشتریان عزیز خود گواه این ادعا می‌باشد. تمامی محصولات مجموعه بارها مورد آزمایش کارشناسان و مهندسان قرار گرفته و توانسته اند از تمامی این آزمایش ها، سربلند بیرون بیایند. با توجه به این موضوع مجموعه الکتروپیک کیا تمامی انواع محصولات را به صورت کاملاً تضمینی عرضه می‌کند و همراه با هر محصولی، گارانتی معتبری نیز ارائه می‌دهد. با توجه به این موضوع افراد می‌توانند با خیالی آسوده محصولات الکتروپیک را تهیه و نصب نمایند و در طی سالهای متمادی از آن بهره ببرند.

فروشگاه کیا الکتریک در سال ۱۳۵۹، فعالیت خود را در زمینه عرضه محصولات الکتریکی و روشنایی، در مغازه‌ای ۳۵ متری واقع در خیابان آغاز کرد. این فروشگاه تمرکز خود را در عرضه محصولات یادشده، توسعه داده و طی سالیان متمادی همچنان محصولات کارخانه الکتروپیک را به‌صورت عمده و بی‌واسطه به دست مصرف‌کنندگان رسانیده است. در سال ۱۳۹۳ فروشگاه دوم به‌عنوان شعبه انحصاری، محصولات کدینگ الکتروپیک تولید ملی را بی‌واسطه و به‌طور مستقیم در اختیار ایرانیان گرامی قرار داده و با حمایت از کالای ایرانی با افتخار خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز الکتروپیک را تاکنون داشته است. با استفاده از تجارب و بهره گیری از دانش و تخصص سالیان متمادی، این مجموعه نیاز شدید مشتریان را به ایجاد فروشگاه اینترنتی بر پایه رضایتمندی هر چه بیشتر از محصولات الکتروپیک دریافته و محصولات خود را از این طریق نیز در دسترس عموم مشتریان قرار داده است. سعی و تلاش ما بر آن است که بتوانیم همچنان در چهل‌سالگی نام کیا الکتریک را نیکو و درخورشان مشتریان محترم الکتروپیک محفوظ بداریم.