نمایندگی الکتروپیک در لاله زار | نمایندگی الکتروپیک در تهران

درباره ما


فروشگاه کیاالکتریک در سال ۱۳۵۹ و مصادف با آغازین روزهای جنگ تحمیلی، فعالیت خود را در زمینه ارائه و عرضه محصولات الکتریکی و روشنایی، در مغازه‌ای ۳۵ متری واقع در خیابان لاله‌زار انتهای کوچه تئاتر دهقان و با مدیریت سید عبدالله تلفونچی شروع کرده و تا پایان جنگ تحمیلی بخشی از اقلام مصرفی و سایر اقلام مورد نیاز مردم و خانوادهای جنگ زده را تامین و ارسال نمود. پس از برقراری آرامش، این فروشگاه تمرکز خود را در عرضه محصولات یاد شده به مردم ایران زمین ادامه و توسعه داده و طی سالیان متمادی همچنان محصولات کارخانه الکتروپیک را به صورت عمده و بی واسطه به دست مصرف کنندگان رسانیده است.
در سال ۱۳۷۲ فروشگاه کیاالکتریک اقدام به تاسیس فروشگاه جدیدی در همان کوچه تئاتر دهقان و این بار در پاساژ بزرگ ۱۱۰ با عاملیت آقای سید عبدالله تلفونچی کرده و علاوه‌ بر واردات محصولات الکتریکی و روشنایی به کشور و عرضه آن به ایرانیان گرامی، کماکان محصولات کارخانه الکتروپیک به عنوان سمبل و نگینی بر انگشتری محصولات فروشگاه به مشتریان عزیز عرضه می گردید .
در سال ۱۳۹۳ طی جلسه‌ایی که با جناب آقای مهندس امیرحسین منصوری مدیر فروش کارخانه الکتروپیک و نماینده فروش محصولات الکتروپیک برگزار گردید مقرر شد فروشگاه دوم به عنوان شعبه انحصاری، محصولات کدینگ الکتروپیک تولید ملی را بی واسطه و بطور مستقیم در اختیار ایرانیان گرامی قرار داده و با حمایت از کالای ایرانی و محصول ایرانی با افتخار خدمت رسانی به مشتریان عزیز الکتروپیک را تا کنون داشته است.
اکنون و با استفاده از تجارب و بهره گیری از دانش و تخصص سالیان متمادی، این مجموعه نیاز شدید مشتریان را به ایجاد فروشگاه اینترنتی بر پایه رضایتمندی هر چه بیشتر از محصولات الکتروپیک دریافته و محصولات خود را از این طریق نیز در دسترس عموم مشتریان گرانقدر قرار داده است.
سعی و تلاش ما بر آن است تا انشاالله بتوانیم همچنان در آستانه چهل سالگی نام کیاالکتریک را نیکو و در خور شان منزلت مشتریان محترم الکتروپیک محفوظ بداریم.
امیدواریم که در شان و منزلت شما خوبان باشیم

با احترام سید عبدالله تلفونچی